КЛЮЧОВІ АСПЕКТИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ «СІМЕЙНІ МОЛОЧНІ ФЕРМИ» ОБГОВОРЮВАЛИ НА ЗУСТРІЧІ З ОЧІЛЬНИКОМ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 10.08.2021 13:46

10 серпня в головному офісі Дубов’язівської селищної ради у с. Сім’янівка відбулась робоча зустріч Дубов’язівського селищного голови Леоніда БІЛИКА з керівником проєкту «Сімейні молочні ферми» Андрієм МАРАХОВСЬКИМ та безпосередньо їх учасниками, в ході якої вирішувались земельні питання, механізм реєстрації сімейних фермерських господарств і погодження термінів інвестицій першим учасникам вищезазначеного проєкту.
 Обговорювались питання можливості отримання фермерами державної компенсації.
    Андрей Мараховский висловив подяку очільнику Дубов’язівської територіальної громади за сприяння в оформленні земель для кормозабезпечення тварин, що є критично необхідним для інвестора, так як це гарантує розвиток фермерським господарствам та створить перспективний та привабливий інвестиційний клімат на території громади.
   Для довідки: Міністерство АПК затвердили форму заявки для отримання СФГ/ФГ державної підтримки, а саме відшкодування 5 000 грн за 1 голову утримуваної ВРХ і час є до 31 серпня щоб подати документи в управління АПК облдержадміністрацій. Перелік документів, які необхідні для подання заяви:
1) копії паспорта (1, 2 сторінка та сторінка з пропискою) та ідентифікаційного коду;
2) копія договору чи декларації про створення (для СФГ), статут (для ФГ);
3) податкову декларацію (для СФГ) чи фінансову звітність (для ФГ) за останній рік (для новостворених – за останній звітний період);
4) довідку про відкриття рахунку в банку (якщо рахунок відкрито у Приватбанку то довідку можна згенерувати в Приват24 для бізнесу та поставити печатку в найближчому відділенні банку (безкоштовно!!!); якщо не маєте Приват24 для бізнесу або у вас інший банк то Вам потрібно звертатися у відділення Вашого банку і взяти довідку про відкриття рахунку (обов’язково з мокрою печаткою!), це буде платною послугою банку).
5) Витяг з державного реєстру тварин (інформативно, для складання заявки).
Контактні телефони: +38 (073) 118 89 41 Тетяна, +38 (096) 960 53 23 Валентина.