Коли підприємці звільняються від сплати єдиного податку

Дата: 01.10.2021 14:50

Головне управління ДПС у Сумській області інформують підприємців – платників єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку:  протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки,  на період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.

Податківці рекомендують, з метою уникнення порушення терміну сплати авансових платежів доцільно подавати заяву щодо періоду щорічної відпустки до початку відпустки, а заяву щодо терміну втрати працездатності з обов’язковим додаванням копії листка непрацездатності подавати одразу після закінчення лікарняного.

Звертаємо увагу, що платників єдиного податку які використовують найманих працівників, на період відпустки не звільнено від сплати єдиного податку.