НОВЕЛИ РИНКУ ГАЗУ – ЯК ІНСТРУМЕНТ ЗАОЩАДЖЕННЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Дата: 18.01.2022 13:07

17 січня у головному офісі Дубов’язівської селищної ради пройшла зустріч керівництва громади, працівників відділів та структурних підрозділів із представниками Сумського регіонального відділення Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».

Основними питаннями, на які усі присутні мали можливість отримати грунтовні відповіді, були: важливість розуміння складові ринку газу, як працює ринок газу, як змінити постачальника газу і скільки разів можна це робити, на що варто звернути увагу при виборі постачальника, чому важливо вчасно передавати показники лічильника та своєчасно проводити оплату за спожитий газ.

В підсумку зустрічі кожен бажаючий зміг поставити додаткові питання по вищезазначених темах.