ЩЕ ОДНА ЖИТЕЛЬКА ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІДЗНАЧАЄ СВІЙ ПОВАЖНИЙ 90-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

Дата: 23.01.2022 17:27

Сьогодні святкує свій 90-річний ювілей в колі рідних людей ще одна жителька нашої громади – мешканка с. Дубинка Гружчанського старостинського округу Шешеня Тетяна Володимирівна.

Будучи корінною мешканкою рідного села, жінка усе життя працювала на благо свого краю. Турботлива, чуйна до інших, з добрим серцем та виваженим підходом до будь-якої справи – саме так її характеризують односельці.

Щиро хочеться побажати Тетяні Володимирівні та її близьким відмінного здоров’я, безмежного щастя. Нехай подальший життєвий шлях іменинниці буде легким і світлим, а всі труднощі залишаться позаду в історії, у тому житті, яке вона змогла гідно прожити.