Депутатський корпус

ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС 8 СКЛИКАННЯ

1. Худенко В’ячеслав Миколайович (територія округу: с. Красне, с. Вишневе, с. Лебедєве);

2. Худенко Лідія Олексіївна (територія округу: с. Курилівка, с. Капітанівка,)

3. Бурда Владислав Володимирович (територія округу: с. Шпотівка, с. Базилівка, с. Першотравневе)

4. Журид Ігор Олександрович (територія округу: с-ще Дубов’язівка: вул. М. Курсова, пров. вул. М. Курсова,вул. Фестивальна, пров. вул. Фестивальної, вул. Професійна, пров. вул. Професійної, вул. Берегова)

5. Савченко Микола Миколайович (територія округу: с-ще Дубов’язівка: вул. А. Гребенькової, вул. Базарна, пров. вул. Базарної, вул. Горького, пров. вул. Горького, вул. Зоряна, вул. М. Овдієнка,вул. Сонячна, вул. Сумська,вул. Трудова, пров. вул. Трудової, вул. Двір цукрокомбінату, вул. Виноградна, с-ще Тополине)

6. Бистро Марія Володимирівна (територія округу: с-ще Дубов’язівка: вул. Заводська, вул. В. Глуховця, пров. вул. Глуховця, вул. Вишнева, вул. Кооперативна, пров. вул. Кооперативної, вул. П. Лусти, з №2 -14, с. Гамаліївка, с. Полтавка)

7. Скрипочка Людмила Олексіївна (територія округу: с. Сім’янівка: вул. Мічуріна, вул. Заярна, вул. 8-Березня, вул. Зарічна, вул. Салтиківська, вул. Кленова, пров. вул.Кленової, вул. Селянська, с-ще Білозерка)

8. Безрук Людмила Василівна (територія округу: с. Сім’янівка вул. Лісова, вул. Степова, вул. Нагірна, вул. Центральна,1 пров. вул. Центральної, 2 пров. вул. Центральної, 3 пров. вул. Центральної, с. Коханівка)

9. Бабенко Василь Васильович (територія округу: с-ще Дубов’язівка: вул. Загребельна, вул. Колективна, вул. Конотопська, вул. Космонавтів,вул. Маяковського, вул. Набережна, вул. Шкільна, вул.1-го Травня, вул. П. Лусти, з № 18 -55 вул. Садова,)

10. Романчук Руслан Іванович (територія округу: с-ще Дубов’язівка: вул. Медова, пров. вул. Медової, вул. Полтавська, вул. Польова, вул. Шевченка, пров. 1-й Шевченка, пров. 2-й Шевченка, вул. 40 років Перемоги)

11. Шелудченко Ірина Володимирівна (територія округу: с. В’язове: вул. Набережна, вул. Садова, вул. Зелена, вул. Молодіжна, вул. Покровська, вул. Клубна, вул. Запорізька)

12. Римаренко Роман Григорович (територія округу: с. Грузьке: вул. Залізнична, вул. Центральна, вул. Молодіжна, вул. Червона, вул. Заярівка, вул. Панова, вул. Кооперативна, вул. Перемоги, вул. Новоселівка, вул. Яблучна, вул. 40-річчя Перемоги)

14. Покровенко Володимир Федорович (територія округу: с. Дубинка, с. Грузьке: вул. Набережна, вул. Горкуші, вул. Польова, вул. Зарічна, вул. Заболотівка, вул. Шкільна)

15. Соколовська Альона Семенівна (територія округу: с. Тернівка)

16. Мусієнко Олександр Анатолійович (територія округу: с-ще Білоусівка, с. Салтикове: вул. Садова, вул. Молодіжна, вул. Соборна, вул. Вишнева, вул. Колективна, вул. Висока, вул. Набережна)

17. Шешеня Оксана Петрівна (територія округу: с. Рокитне, с. Салтикове: вул. Калинова, вул. Трудова, вул. Тракторна, вул. Сонячна, вул. Громадянська.)

18. Білошапка Віктор Іванович (територія округу: с. Чернеча Слобода: вул. Братів Мороз, вул. Садова, вул. Кулішівка, вул. Набережна)

19. Сніжко  Сергій Григорович (територія округу: с. Сніжки, с. Вишневий Яр, с. Молодівка, с. Пасьовини.)

20. Думенко Богдан Володимирович (територія округу: с. Чернеча Слобода вул. Урожайна, вул. Шевченка, вул. Перемоги, вул. Калуженка, вул. Вишнева, вул. Мічуріна)

21. Білошапка Віктор Миколайович (територія округу: с. Бурики, с. Романчукове, с. Чернеча Слобода: вул. Лісова, вул. Ковалівка,)