A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дубов’язівська територіальна громада
Конотопського району Сумської області

Звіти старост про роботу за 2021 рік

ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕНУ РОБОТУ

СТАРОСТИ КУРИЛІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ № 3

БОРИСЕНКА АНДРІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА ЗА 2021 РІК

 

Керуючись Конституцією та Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів, Статутом  Дубов′язівської   селищної ради, Положенням про старосту та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності, звітую про роботу Курилівського старостинського округу за 2021 рік.

Як староста, брав участь у всіх пленарних засіданнях  Дубов′язівської  селищної  ради, її виконавчого комітету та в нарадах різного спрямування, де представляю інтереси мешканців  свого  округу. Виконую доручення  селищної  ради, її виконавчого комітету та  селищного голови, інформую їх про виконання доручень, здійснюю прийом громадян.

Прийом громадян здійснюється за місцем роботи в межах робочого часу та в позаурочний час за місцем проживання жителів сіл. Здійснюється моніторинг стану дотримання їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального захисту, культури, освіти, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства, реалізації ними права на працю та медичну допомогу.

Жителі села беруть активну участь в соціально-економічному та культурному житті округу. Надаються пропозиції щодо  ремонту доріг комунальної власності, вуличного освітлення, благоустрою села. Надається допомога жителям громади щодо переадресації заяв різного характеру, пропозицій, інформацій посадовим особам  селищної ради та її виконавчого комітету.

Так  на території  Курилівського  старостинського округу налічується населення  всього: 553чол. с.Курилівка – 549чол.  та с.Капітанівка – 4 чол., За звітний період померло 9 чоловік, народилось   4 дитини.

Економічну діяльність на території  округу  здійснює сільськогосподарське підприємство філія «Жовтневе» ТОВ «АГРО-ПОЛІС».

На території округу розташований  Курилівський НВК ЗОШ  І-ІІІ ступенів – ДНЗ, який налічує 74 учні та 16 садочок. Працює  сільський  будинок культури, сільська бібліотека, поштове відділення зв’язку.

На території села є  християнсько-православна церква Різдва Пресвятої Богородиці. Території біля установ утримуються в належному стані, прибираються кладовища, узбіччя вулиць. Систематично проводиться впорядкування територій біля подвір’їв господарств жителів сіл, пам’ятних місць.

За звітний період на території сіл старостинського округу проведені наступні роботи:

- в зимовий період  за рахунок філії » Жовтневе» ТОВ»АГРО-ПРОЛІС» проводилася розчистка снігу .

- обкошувались бур’яни та порослі – роботу проводили робітник з благоустрою;  задіяна  була техніка  селищної ради та частково філія»Жовтневе» ТОВ»АГРО-ПОЛІС».

-  регулярно проводився ремонт та обслуговування  вуличного освітлення.

- біля  шкільного стадіону  в кількості 40м3  були  видалені аварійні дерева. Деревина використана  на опалення приміщень  Будинку культури та  старостинського округу. Роботи виконувались власними силами, матеріали були придбані за рахунок коштів селищної ради, транспорт використовувався філією «Жовтневе» ТОВ « АГРО-ПОЛІС».

- біля школи, у парку силами працівників  округу та  підсобного  робітника з центру зайнятості  було підсаджено саджанців сосни звичайної в кількості 400шт.

- проведено поточний ремонт сільського Меморіалу Слави, а саме : укріплено фундамент. Допомогу у виконанні  робіт надала філія «Жовтневе» ТОВ»АГРО-ПОЛІС»

- проведена підсипка  грунтової  дороги  по вул.Слави та  провулок Червоний.

Протягом року видано довідок  різного характеру – 351.

Ведеться облік військовозобов’язаних, здійснюється оповіщення військовозобов’язаних та призовників, складаються списки юнаків для приписки до призивної дільниці, ведеться облік учасників АТО та бойових дій.

Проводиться облік всіх пільгових категорій, які проживають на території округу, подаються документи пільгових категорій в управління соціального захисту населення для нарахування компенсацій на придбання твердого палива, скрапленого газу та використання електроенергії. У 2021 році прийнято документів для оформлення субсидії  на комунальні послуги та  різного виду допомоги від 96 мешканців  села.

Не допускаю на території округу дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади та держави. Дотримуюся правил службової етики, встановлених законодавчими актами України, актами  селищної ради. Працюю для покращення умов життя та побуту населення округу.

_______________________________________________________________________

 

Звіт про роботу

старости Салтиківського старостинського округу №1

Дубов’язівської селищної ради

ШЕШЕНІ МИХАЙЛА ЛЕОНТІЙОВИЧА

за 2021 рік

Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Статутом Дубов’язівської територіальної громади, Регламентом селищної ради, Положенням про  старосту та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами з Дубов’язівською  територіальною громадою звітую про роботу Салтиківського старостинського округу, куди  входять три населені пункти с.Салтикове, с.Рокитне, с-ще Білоусівка за 2021 рік.

     Кількісні дані населення сіл:

Чисельність наявного населення в селах станом на 01.01.2022 року  складає 618 осіб, в т.ч. с.Салтикове - 508 чол., с.Рокитне - 62 чол, с-ще Білоусівка - 48 чол. З них: особи дошкільного віку – 26, шкільного віку - 50, працездатні –384, пенсіонери -158.

Міграційний рух населення станом на 01.01.2022 р.: прибули-17, вибули- 4 особи.

Померло -14 осіб.

Протягом 2021 року на території старостинського округу  народження не реєструвалось.

Соціальний захист населення

На території сіл проживають:

  • 5 багатодітних сімей, в яких виховується 16 дітей;
  • 3 дитини під опікою;
  • 18 учасників АТО;
  • 4 учасники ліквідації аварії на ЧАЕС;
  • 2 воїна-інтернаціоналісти.

Соціальним працівником обслуговується 6 одиноких пристарілих громадян, які потребують стороннього догляду.

На території старостинського округу налічується 233 домогосподарства, в яких утримується: корів -104, свиней- 342, кози- 46, вівці-13, коні- 14, птиця всього- 47925, кролів- 109 та 284 бджолосімей.

Загальна площа земель Салтиківського старостинського округу складає 3983,58 га, з них: сільськогосподарських угідь - 3741,3 га. У 2021 році Дубов’язівською  селищною радою надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність для  ведення особистого селянського господарства на території Салтиківського старостинського округу площею – 74 га, з них 16 га - учасникам бойових дій.    

Економічну діяльність на території старостату здійснюють 6 сільськогосподарських  підприємств: ТОВ «Агро Поліс», ТОВ «БІО ЛАТ», ТОВ АФ «Хлібодар», Фермерське господарство «Пролісок-1», Фермерське господарство «Чорного», фермерське господарство Мусієнко, а також 8 підприємців: ФОП Барабаш Ігор Михайлович, ФОП Ситник Григорій Михайлович, ФОП Крутась Сергій Володимирович, ФОП Федорченко Олександр Миколайович, ФОП  Павлюченко Сергій Павлович, ФОП Крутась Олексій Володимирович, ФОП Півень Володимир Миколайович, ФОП Солдатенко Альона Борисівна.

На території Салтиківського старостинського округу розташовані Салтиківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ», ФАП с.Салтикове, ФП с.Рокитне, один магазин в с.Салтикове, один магазин в с.Рокитне, поштове відділення, клуб, бібліотека, відділення адресної, натуральної та грошової допомоги, старостат, кооператив «Салтикове-вода», церква.

В старостаті знаходиться архівний підрозділ, яким протягом 2021 року видано 36 довідок.

Відповідно до покладених на старосту  повноважень:

  • беру участь у засіданнях виконавчого комітету селищної ради. Виконую доручення селищної ради, її виконавчого комітету, селищного голови, інформую їх про виконання доручень;
  • сприяю виконанню на території старостинського округу Програми соціально-економічного та культурного розвитку, затверджених рішенням селищної ради;
  • реагую на звернення громадян, які звертаються з проблемами різного характеру. Надаю рекомендації та консультації;
  • приймаю від жителів старостату заяви, адресовані органам та посадовим особам селищної ради, передаю їх за призначенням. В переважній більшості це стосується земельних питань та матеріальної допомоги;
  • здійснюю моніторинг за дотриманням на території старостату громадського порядку , стану благоустрою територій сіл;
  • видаються довідки у межах наданих повноважень: видано - 622 довідки, з них на  субсидію - 74 довідки, в соціальну службу - 204 довідки, та інші довідки - 336 (спадщина, центр зайнятості та ін.), 8 громадян звернулися за отриманням характеристик з місця проживання для представлення до різних організацій. Проведено 32 обстеження умов проживання громадян для надання відповідних актів до соціальних служб.

Протягом 2021 року, відповідно до затвердженої Програми соціально-економічного та культурного розвитку, на території сіл старостату було виконано наступні  заходи:

  • підтримувався задовільний санітарний стан на території населених пунктів, кладовищ, проводились заходи по обкосу трави, вирубки сухих дерев, чагарників, зроблено косметичний ремонт пам’ятника та меморіальної  стіни загиблим у другій світовій війни;
  • за рахунок буреломних та сухостійних дерев забезпечуються паливом установи старостату;
  • на території сіл встановлено урни, які очищаються при необхідності;
  • за звітний період була відремонтована частина дороги Салтикове-Рокитне та проведено  підсипання дороги в с.Салтикове щебеневою сумішшю по вул.Калинова, вул.Трудова та біля магазину по вул.Соборна;
  • проводилось обслуговування вуличного освітлення в селах старостату, своєчасно замінювались лампи;
  • в с.Рокитне по вулиці Береговій було  підчищено колодязь.

Підприємці, які здійснюють свою діяльність на території громади, також внесли свій вклад в соціально-економічний розвиток села: надали спонсорську допомогу  в святкуванні дня села та 30-ій річниці Незалежності України. Директор ТОВ АФ «Хлібодар» Мусієнко Олександр Анатолійович надав матеріальну допомогу для добудови до сільського клубу, ремонту автобусної зупинки, придбання новорічної ялинки для сільського клубу, а в даний час, спільно з Крутась С.В., надається допомога для проведення води в приміщення старостату.

ТОВ «АГРО ПОЛІС» та ТОВ «БІО ЛАТ» надавали допомогу з розчистки снігу на території Салтиківського старостинського округу.

Наприкінці звіту хочу висловити слова вдячності селищному голові, працівникам селищної ради, робітникам всіх установ та закладів, депутатам, підприємцям, фермерським господарствам, керівникам підприємств, всім, хто докладає зусиль для покращення життя Салтиківського старостинського округу №1 Дубов’язівської селищної ради.

_______________________________________________________________________

 

 

ЗВІТ

 про проведену роботу

старости Чернечослобідського старостинського округу №9

ТРИГУБА СЕРГІЯ ГРИГОРОВИЧА за 2021 рік

 

На території Чернечослобідськогостаростинського округу зареєстровано 1182 жителів.     

Територія  складає 6251,6 га, з них 4775 га рілля, нараховується 484 житлових домогосподарств.

Протягом  2021 року народилося – 4, померло - 20 жителів.

На території старостинського округу діє Чернечослобідський НВК, сільська лікарська амбулаторія, аптечний кіоск,  поштове відділення зв’язку, ветеринарна дільнична лікарня,  ветеринарний кіоск,  Будинок культури, сільська бібліотека, Народний музей села  Чернеча Слобода, 7 приватних магазинів, православна церква.

Вуличне освітлення  функціонує по вулицях  Перемоги,  Набережна, Шевченка, Кулішівка, Ковалівка, Урожайна.

На території села є Меморіальний комплекс загиблим воїнам у роки Другої  світової війни; Пам’ятний Знак Голодомору 1932-1933 років; Пам’ятний Знак  братам Шаповал, Пам’ятний Знак братам Мороз, які загинули у роки Другої світової війни, меморіальні дошки Воїнам АТО.

Дозвілля громадяни села проводять у Будинку культури, а духовне збагачення отримують у бібліотеці, де працюють фахівці своєї справи.

Є також чотири спортивні об’єкти у т. ч.: спортивний зал в Чернечослобідському НВК та три спортивні майданчики: один на території Чернечослобідського НВК, другий – по вул. Шевченка (футбольне поле), третій – по вул. Кулішівка (волейбольна площадка та міні футбольне поле).

Основним виробником сільськогосподарської продукції являється СФГ

«Віталія», що обробляє 3,856 тис. га орної землі, «Слобожанщина» - 35 га,    «Славія» - 25 га, «Білик» -163 га, «Дробоног» - 38 га, на території с.Чернеча Слобода знаходиться молочно-товарна ферма, яка налічує 2400 в/х, з них - 850 дойного поголів’я.

Освіта

В Чернечослобідському навчально-виховному комплексі «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» працює всього 40 чоловік, з них: педагогічного - 28 та 12 працівників обслуговуючого персоналу,  навчається 127 учнів  та 29 дітей дошкільного віку.

На превеликий жаль, на даний момент у НВК не працюють внутрішні туалети, потребує ремонту дах, не в повному обсязі завезені дрова для опалення, але ми в першочерговому порядку працюємо над вирішенням цих проблем.                               

  Охорона здоров’я

Сільська лікарська амбулаторія обслуговує 5 сільських сіл. За ініціативи селищної ради на території с. Чернеча Слобода побудована нова амбулаторія первинної медичної допомоги, відкриття якої планується на початку 2022 року.       

                                                Заклади культури та спорту

На сьогоднішній день сільський Будинок культури знаходиться в неналежному стані (фасад, парадний вхід, пандус, кабінети, сцена, глядацький зал)

Потрібно замінити вікна на скло пакети та повністю відновити опалення.

Але не дивлячись на такі недоліки та незручності працівники роблять свою справу. Діють самодіяльні колективи.

                                                          Благоустрій села           

Приймають участь у підтриманні санітарного стану населеного пункту і жителі села,  діти-учні доглядають меморіал та могилу загиблих воїнів у Другій світовій війні, пам’ятні знаки Голодомору, загиблим братам Мороз, братам Шаповалам, загиблим у Другій світовій війні, прибирають парк, насаджують квіти та дерева.

Працівники по благоустрою старостинського округу розчистили  від дикоростучих дерев та кущів парк в центрі села, узбіччя доріг, 3-ри кладовища.

Підтримується санітарний стан приміщень та прилеглих територій  підприємств, організацій, установ. Огороджено 3 колодязі і один підчищено.

Косіння бур’янів та розчистка снігу проводилась за спонсорські кошти ФГ «Віталія».

У 2021 році частково було проведено ямковий ремонт по вулиці Калуженка

та дороги Чернеча Слобода - Тернівка.   

                                                Соціальний захист населення

Одним з пріоритетних напрямків діяльності старостинського округу є своєчасне і в повному обсязі вирішення питань соціального захисту населення.

На території старостинського округу діє Центр надання соціальних послуг: перукарня, прання білизни, надання санітарно-гігієнічних послуг. До речі, в цьому році було відновлено опалення даного приміщення, встановлено новий котел, переварено водяне опалення.

П’ять соціальних робітників  обслуговують 23 непрацездатних одиноких та одиноко проживаючих пенсіонерів.         

На території старостинського округу налічується 8 багатодітних сімей

 

Проблеми на даний момент:

- чистка колодязів

- прибирання сміття на території с.Чернеча Слобода, облаштування скотомогильників.

Насамперед є проблема з опаленням НВК, сільського будинку культури. Плануємо на наступний рік поставити дитячі майданчики на вул. Кулішівка, Перемоги.

Велика подяка працівникам та спонсорам СФГ Віталія, СФГ Білик, Спаському С.Г.

_______________________________________________________________________

 

 

 

ЗВІТ

СТАРОСТИ ГРУЖЧАНСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ № 7

ГРАДУН ЛІЛІЇ ІВАНІВНИ ПРО ПРОВЕДЕНУ РОБОТУ ЗА 2021 РІК

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», будучи на посаді старости, звітую перед про здійснену роботу за 2021 рік.

Загалом до  Гружчанського старостинського округу входять 3 населених пункти, а саме села Грузьке, Дубинка і Землянка (приєднана в грудні 2021 року)  Площа  в адміністративних межах становить75457,4 га.  

Соціальна інфраструктура старостинського округу  складається із Гружчанського НВК «загальноосвітня школа 1-3 ступенів та дошкільно-навчальний заклад», Землянського НВК «1-2 ступенів та дошкільно-навчальний заклад», Гружчанської АЗПСМ (працює аптека), ФП в с.Дубинка та Землянка, Будинку культури та Сільського клубу, сільських бібліотек, відділення зв’язку в с.Землянка.

Щодо економічного становища, то на території старостинського округу в аграрному секторі працюють ФГ «Респект – Агро» (с.Грузьке) - керівник Римаренко Роман Григорович,   АФ «Довіра» (керівник Кулешов Денис Анатолійович)

В  сфері підприємницької діяльності працюють 3-и підприємці: 1 сільське  господарство і 4 об’єкти торгівлі продуктами харчування та промисловими товарами;  об’єкти побуту та заклади громадського харчування відсутні.

Нараховується 557 господарств, де проживає  1089 осіб станом на 29.12.2021 року, із них:  дошкільнят – 22, дітей шкільного  віку – 128, пенсіонерів –263, осіб працездатного віку – 702, учасників  ВВВ та прирівняних до них осіб-15, учасників АТО-12, діти сироти та позбавлені батьківського піклування-2, багатодітні сім’ї-5, інваліди-9 ( в тому числі дітей-2)

Як староста, беру участь в  засіданнях селищної ради, її виконавчого комітету та в нарадах різного спрямування, де представляю інтереси жителів сіл. Виконую доручення селищної ради, селищного голови та виконавчого комітету, інформую  їх про виконання доручень, здійснюю прийом громадян.

В старостинському окрузі ведеться погосподарський облік, видаються довідки у межах наданих  повноважень для  оформлення субсидії, компенсації, тощо. Приймаються заяви на виготовлення технічних та проектних документацій  на земельні ділянки для їх передачі в оренду, у власність, які надалі подаються на розгляд сесії  Дубов’язівської селищної  ради. Інші вхідні заяви громадян  розглядаємо, або  передаємо за призначенням.

За звітний період оформлено 148 повних справ для надання різних видів соціальних допомог та пільг, видано 1056 довідок про реєстрацію місця проживання та  довідки інформаційного характеру на запити  різних установ. Надавалися характеристики, акти обстеження,  консультації та рекомендації.

За підтримки селищного голови Білика Л.І. та фінансової підтримки місцевих  депутатів Римренка Р.Г., Кулешова Д.А. та Покровенка В.Ф. намагались втілити в реальність заплановане.

Працівниками з благоустрою було частково  проведено видалення аварійних дерев, прибирання та викошування  порослі та трави на 8-ми  кладовищах в с.Грузьке і Дубинка, по вулицях, греблях та провулках.

Були складені акти та отримані ордери на  видалення 10 аварійно-небезпечних дерев. Завдяки фінансуванню та підтримці селищної ради ці дерева були видалені. Три дерева видалили своїми силами активні мешканці округу. Ще сім ордерів вже підписані.

Частково заготовлені дрова для потреби Гружчанської амбулаторії, школи та будинку культури.

Висловлюю  подяку за підтримання належного санітарного стану всім працівникам  підприємств та установ, які працюють на території округу, всім громадянам, хто прибирає не тільки біля своїх дворів, а й біля сусідніх нежилих, та на кладовищах, слідкують не лише за могилами своїх рідних, а й за тими, до яких вже приходити нікому. Також тим, котрі, не чекаючи прохань ні з чийого боку, проявили свою небайдужу громадську позицію і приходять допомагати  добровільно. Я щиро пишаюся, що у нас живуть саме такі господарі.

Нажаль, вкрай проблемним питанням залишається наша культура та піклування про навколишнє природне середовище, коли всупереч здоровому глузду створюються стихійні сміттєзвалища та викидається сміття в недозволених місцях, а проводити  постійно прибирання всіх смітників практично  неможливо. Недарма народна мудрість каже: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».

За рік відремонтовано та пофарбовано дитячі майданчики в усіх селах.

Встановлені ліхтарі над спортивним майданчиком біля Гружчанського НВК.

Відремонтовано   спортивну залу в школі при безпосередній участі Римаренка Р.Г. 

Відремонтовано місток в с.Дубинка по вул.Залізничній.

Проведена чистка 5-ти колодязів, на одному замінене  кільце та встановлена нова надбудова.

Проведено частково ямковий ремонт доріг по с.Землянка та Грузьке.

Завезено щебінь для ямкового ремонту ділянки дороги для шкільного автобусу в с.Дубинка.

Активістами села Дубинка за власні кошти було проведено зариблення ставка «Панський».

Проводились при співфінансуванні з місцевими депутатами День молоді, День Незалежності України, День знань, виступ учасників Землянського сільського клубу з концертною програмою в с.Дубинка

Відремонтовано фасади сільського клубу та бібліотеки в с.Землянка.

Обладнані місця для відпочинку біля сільського клубу в с.Землянка.

Придбано та встановлено паркан біля пам’ятного знаку в с. Землянка.

Будь-які  починання  і задуми на прийдешній рік починаються з побудови та  складання плану роботи на  поточний рік. План роботи неабияк координує та спрямовує роботу протягом року в правильному руслі. Як і в кожному старостинському окрузі, в нас є дуже багато невирішених питань, тому в найближчий час плануємо:

  • провести  поточний ремонт пам’ятників;
  • вирішити питання поводження з побутовими відходами;
  • продовжити освітлення вулиць сіл  шляхом збільшення кількості точок освітлення;
  • провести освітлення вулиць, які не освітлені зовсім;
  • систематично проводити роботи по благоустрою кладовищ;
  • допомогти влаштувати сквер відпочинку  за участю Учнівського самоврядування в с.Грузьке.
  • провести ремонт покрівлі будівлі  старостинського округу та бібліотеки в с.Землянка.
  • провести ремонт пандусів Землянського СО та СБК.
  • викласти тротуарною плиткою підхід до пам’ятного знаку «Пам’яті голодомору» в с.Землянка;
  • встановити зупинку в районі траси Буринь-Конотоп ;
  • зробити навіс на території с. Дубинка для проведення культурно-масових заходів (за підтримки спонсорів).

Не все зараз залежить лише від місцевої влади. Високі ціни на  газ та електроенергію, низькі  пенсії, безробіття, реформа медицини, пандемія формують негатив у суспільстві. Перш ніж казати, що влада нічого не робить, треба почати з себе: прибрати біля свого двору, щось підфарбувати, насадити квітів, допомогти немічному сусідові в цьому питанні, тоді буде в нас гарно і чисто в селах.

Все це можна буде втілити в життя, як буде мир в країні, будемо здорові, буде фінансова підтримка  Дубов’язівської селищної ради, спонсорська допомога від небайдужих, фінансовий і трудовий внесок самих жителів громади. Пам’ятайте одне, що доля рідного села, його  майбутнє, залежить в першу чергу від нашого господарювання, від нашої активності в проведенні змін в своїй громаді. Тільки разом -  ми сила, а в згуртованій роботі можна творити чудеса.

Дякую за довіру, за підтримку і співпрацю всім жителям сіл, депутатському корпусу, Дубов’язівському селищному голові Білику Л.І.  та членам виконкому селищної ради, а також всім працівникам апарату управління, які працюють  для розвитку нашої громади.  

Також хочу вас запевнити, що я і надалі братиму активну участь в громадському житті нашого краю та буду продовжувати відстоювати інтереси громади рідних для мене сіл.

Щиро дякую всім, хто долучається до розвитку округу, небайдужій та активній молоді, громадським активістам за сумлінну працю та активну життєву позицію.

_______________________________________________________________________

 

ЗВІТ

про проведену роботу

старости Шпотівського старостинського округу №4

БОРИСЕНКА АНАТОЛІЯ ІВАНОВИЧА за 2021 рік

 

До складу Шпотівського старостинського округу входять населені пункти Шпотівка, Базилівка, Першотравневе. Загальна кількість населення станом на 01.01.2022 року складає 525 чоловік: Шпотівка – 367 чоловік, Базилівка – 99 чоловік, Першотравневе – 59 чоловік. Рахується 333 обєкти погосподарського обліку, з них  домогосподарства з реєстрацією місця проживання – 200.

На території старостату зареєстровано:

 22 дитини дошкільного віку, з них відвідують дошкільні заклади громади 8 дітей;

44 дитини шкільного віку, з них відвідують навчальні заклади громади 21 дитина.

На території Шпотівського старостинського округу проживають:

  • 1 дитина інвалід;
  • 2 дитини позбавленні батьківського піклування;
  • 7 учасників бойових дій, з них 4 АТО;
  • 4 внутрішньо переміщенні особи;
  • 3 учасники ЧАЕС;
  • 2 учасники війни;
  • 5 одиноких громадян, які обслуговуються соціальним працівником.

 

На підвідомчій території округу розташовані:

  • 2 фельдшерських пункти;
  • будинок культури;
  • обєкт дозвіллєвої роботи;
  • пересувне відділення звязку;
  • 4 торгові точки;
  • 3 фермерські господарства;
  • 2 ФОПи.

Постійно проводиться робота з інвесторами, що обробляють землю на території старостинського округу, завдяки яким було придбано:

ФГ «Галян» - новорічні ялинки на суму 5 тис.грн. для будинку культури;

ТОВ «Молоко Вітчизни» - костюм Святого Миколая на суму 3 тис. 400 грн.; сертифікат на придбання товарів на суму 5 тис. грн. для будинку культури.

Жителям Шпотівського старостинського округу надано у приватну власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства загальною площею 135,00 га.

Облаштовано опалення Шпотівського будинку культури,  бібліотеки та фельдшерського пункту.

Заготовлено дров для опалення адмінприміщення старостинського округу, будинку культури та фельдшерського пункту.

Проведено підсипку доріг в с.Шпотівка по вул.Колективна, вул.Польова.

Встановлено памятний знак братам Тимошенкам.

Встановлено 2 сонячних світильника в с.Шпотівка.

Постійно проводиться вирубування чагарників на кладовищах сіл Шпотівка, Базилівка, Першотравневе.

Проводиться робота по благоустрою населених пунктів. Підтримується порядок на кладовищах, здійснюється догляд за братською могилою (с.Базилівка) та Меморіалом Слави (с.Шпотівка), а також утримується в належному стані автозупинка, прилегла територія біля адмінприміщення старостинського округу, територія вулиць села.

У 2022 році плануємо:

  • Відкрити територіальний центр на території с.Шпотівка;
  • Встановити огорожу на кладовищах, приблизно 200 метрів;
  • Облаштувати дитячий майданчик при вїзді у с.Шпотівка.

__________________________________________________________________________________________________

 

 ЗВІТ

СТАРОСТИ КРАСНЕНСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ № 5

ОСАДЧОГО ІВАНА ГРИГОРОВИЧА ПРО ПРОВЕДЕНУ РОБОТУ ЗА 2021 РІК

 

До Красненського старостинського округу входять три населені пункти:

Красне, Лебедєве, Вишневе.  

На території Красненського старостинського округу функціонують:

Лебедівський НВК , Красненський та Лебедівський ФП, Лебедівська бібліотека, Красненський Будинок культури, центр надання соціальних послуг, ТОВ «Весна-Агро», три фермерські господарства, два магазини Дубовязівського робкоопу.

Протягом 2021 року проводилась певна робота по благоустрою сіл Красне, Лебедєве, Вишневе  робітником по благоустрою та підсобним робітником.

Проводилась вирубка кущів, чагарників по селах старостинського округу та кладовищах сіл: с.Красне – 1, с.Лебедєве – 2,

с.Вишневе – 1.

Виготовлена та встановлена огорожа на кладовищі с.Красне

за бюджетні кошти селищної ради, за рахунок спонсорських коштів ТОВ «Весна-Агро» встановлена огорожа на кладовищі с.Лебедєве.

Відремонтовано  надбудови на 2 колодязі по с.Красне за рахунок матеріалів спонсора.

На протязі року проведений ямочний ремонт по селу Красне асфальтною сумішшю, а також по селу Лебедєве та  Вишневе зроблена просипка каменем за рахунок спонсорів. З бюджету селищної ради надано кошти для придбання 180 тон каменя для підсипки доріг по вулицях.

На даний час стоїть питання вирубки та обрізання дерев біля ліній електропередач, так як вимикається електроенергія.   

Постійно по селах Красне, Лебедєве, Вишневе проводиться обкошення вулиць від бурянів, а також вирубка чагарників, які залишились та обочин доріг, які примикають до траси Конотоп-Суми.

У сфері культури головне – збереження культурних традицій та забезпечення дозвілля людей нашого села. Проводяться всі свята. Учасники художньої самодіяльності приймають активну  участь в районних і обласних фестивалях та конкурсах.

Розчистку снігу взимку проводили після кожного снігопаду. Проводилась розчистка снігу дирекцією ТОВ «Весна-Агро» безкоштовно.

Для опалення приміщення старостинського округу, Будинку культури, територіального центру  заготовлено 108 кубів деревини.

 

На  наступний рік плануємо:

- будівництво огорожі кладовища села Лебедєве;                                                         - частковий ремонт огорожі кладовища села Вишневе;                                    

- підсипка дороги село Лебедєве вул.Шкільна та село Вишневе, вул.Польова; частковий ямочний ремонт асфальтом село Красне, вул.Сумська;

- чистка трьох колодязів с.Красне, с.Лебедєве , с.Вишневе;

- ремонт огорожі дитячого майданчика;

- підключення спортивної зали до опалення.

Із 136  вуличних світильників потребують заміни 35 світильників.

_______________________________________________________________________

 

ЗВІТ

СТАРОСТИ ВЯЗІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ № 6

СІРЕНКО ЛЮДМИЛИ ГРИГОРІВНИ ПРО ПРОВЕДЕНУ РОБОТУ ЗА 2021 РІК

 

Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Регламентом селищної ради, Положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності, звітую про свою роботу за 2021 рік.

Старостинський округ складається з 4 населених пунктів, а саме: В'язове, Жигайлівка, Совинка, Червоний Яр, в яких проживають 697  жителів різної вікової категорії, з них: 13 учасників бойових дій, учасників АТО (ООС), 1 інвалід Великої Вітчизняної війни, 4 учасника ліквідації аварії на ЧАЕС, 6 багатодітних сімей,                

Я, як староста, є членом виконавчого комітету і беру участь у засіданнях сесій, виконавчого комітету селищної  ради, представляю інтереси жителів старостату, надаю пропозиції щодо прийняття рішень в інтересах мешканців старостату, згідно діючого законодавства. Виконую доручення селищної ради, її виконавчого комітету, селищного голови, інформую їх про виконання доручень.

 

1. Надання адміністративних послуг.

Прийом громадян  проводжу по місцю роботи і  за місцем  проживання жителів села в межах робочого  часу  та  в позаробочий час. Надаю консультації та рекомендації щодо вирішення проблем різного характеру.

За даний період видано 785 довідок різних видів, вчинено 13 нотаріальних дій. Прийнято заяви на отримання допомоги від учасників АТО (ООС), учасників бойових дій, постраждалих внаслідок ЧАЕС, допомогу на поховання, сім'ям, які опинились в складних життєвих обставинах, Усі прийняті заяви були передані до Дубов'язівської  селищної ради за їх призначенням.

Оформлено та направлено матеріалів  на призначення  житлових субсидій, соціальних допомог малозабезпеченим верстам населення через  Програмний комплекс  «Соціальна громада» - 14 та в паперовому форматі – 61; допомога одиноким матерям -2, допомога при народженні дитини -2;

Одиноким  жителям, які не здатні себе обслуговувати Сахно В.М., та  Липяцькому А.П.  були оформлені документи в  Кролевецький будинок інтернат для престарілих та інвалідів.

На території старостату працює Центр надання соціальних послуг, який надає послуги перукаря, прання, санітарно-гігієнічні, робіника з комплексного обслуговування. Всього обслуговується безоплатно-28 жителів, платно-137 жителів старостату.

На  території старостинського округу функціонують В'язівський НВК «ЗОШ  І-ІІІ ступенів - ДНЗ» – 1, сільський будинок культури – 1, сільська бібліотека – 1,   фельдшерсько-акушерський пункт – 1, музей Миколи Стороженка,  пересувне поштове відділення зв’язку. На  території  старостату здійснюють  діяльність 9 сільськогосподарських підприємств, 3 підприємства транспорту та автомобільних доріг, приватне-виробниче комерційне підприємство «СТС», два магазини.

На території організована співпраця між  закладами освіти, культури та бібліотеки. Тісно співпрацюю з усіма структурними підрозділами виконавчого комітету  селищної ради.

Неодноразово, разом з фахівцем соціальної роботи Лифар Таісією Юріївною відвідували сім´ї, які опинилися в складних життєвих обставинах (5 сімей), проводили роз’яснювальну роботу разом з батьками та дітьми щодо виконання батьківських обов'язків.

Здійснюється облік, ведення, зберігання погосподарських книг та архівних матеріалів, які знаходять у старостаті.  Готуються  архівні довідки відповідно заяв громадян.

Не допускаю на території  старостинського округу дій  чи  бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади та держави. Дотримуюся правил службової  етики, встановлених законодавчими актами України, актами селищної ради.

Працюю для покращення умов життя та побуту  населення сіл старостату спільно з депутатами від округу, керівниками сільгосппідприємств, закладу освіти, будинку культури, ФАПу, які розташовані на території.

 

2. Благоустрій.

- проводиться поточний  ремонт  вуличного освітлення (заміна ліхтарів, ламп);

- замінені всі ліхтарі вуличного освітлення по вул. Клубна, встановлено електроопори і  зроблене вуличне освітлення від вул. Запорізької до станції Дубов'язівка;

-  встановлено твердопаливний котел для опалення приміщення старостату;

- у зимовий період проводиться розчистка снігу по всіх населених пунктах старостату;

 - проведено частково поточний ремонт доріг місцевого значення В'язове-Совинка-Червоний Яр;

-  частково  підсипанні дороги  щебеневою суміщщю по вул. Набережна та Садова     в с. В'язове;

- проводиться скошування бур`янів, розчищення від кущів та чагарників узбіччя доріг населених пунктів;

-  обкошуються стадіони;

-  підтримуються в належному стані Меморіал Слави та братська могила;

-  проведено Толоку - прибирання кладовища в с. В'язове, території центру села, в роботі взяли участь працівники бюджетних установ старостату, ТДВ «Конотопагропостач»;

-  утримується в належному стані територія біля комунальних закладів та місць загального користування;

-  за рахунок видалення аварійних дерев було заготовлено 36 м.куб дров для опалення адмін. приміщення старостату, будинку культури та будівлі МПО.

Хочу висловити подяку директору ТДВ «Конотопагропостач» (керівник: Польовик Ю.В.) за постійну допомогу в вирішенні питань соціального розвитку громади.

 

План роботи на 2022 рік:

 

      - Поточний ремонт  доріг місцевого значення.

      - Висипка вулиць щебеневою сумішшю.

       - Встановлення вуличного освітлення в с. Червоний Яр.

    - Встановлення об'ємно просторової композиції «Шлях митця», присвяченої Миколі Стороженку.

 

Найважливіше у своїй роботі вважаю взаєморозуміння, співпрацю та довіру мешканців старостату, депутатського корпусу, керівництва громади у спільному вирішенні проблем.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь