Головне управління ДПС у Сумській області інформує!
20:31 26.07.2024
Головне управління ДПС у Сумській області інформує!
20:31 26.07.2024
ПРИВІТАЛИ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА
Напередодні професійного у головному офісі Дубов’язівської селищної ради відзначили медичних працівників нашої громади, які стоять на варті здорової та міцної української нації. Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК, заступник селищного голови Олена БОХАН та директор КНП «Дубов’язівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Анатолій МАНЯК привітали медиків та подякували їм за працю, що є справді неоціненною в умовах війни. Як говорять самі працівники, з початком повномасштабного вторгнення перед ними постало чимало викликів, але вони постійно вдосконалюються, покращують свої навички та роблять все можливе для того, аби їх пацієнти почувалися добре та були здоровими. З нагоди свята Леонід БІЛИК вручив медикам подяки та грамоти голови Конотопської районної державної адміністрації-районної військової адміністрації, Конотопської районної та Дубов’язівської селищної рад. День медичного працівника — це привід висловити щиру вдячність за їх важку та надзвичайно важливу життєву місію і побажати кожному з них міцного здоров’я, сімейних гараздів, професійних успіхів і людської шани. Низький уклін Вам, шановні працівники медичної сфери, за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце! Зі святом!16:32 26.07.2024
❗УВАГА! ЗАКЛИКАЄМО ДО УЧАСТІ! ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ПРЕДСТАВНИКИ БІЗНЕСУ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!
Ми розпочинаємо роботу над створенням Стратегії розвитку до 2027 року. Розроблення стратегії розвитку нашої громади є однією з активностей у рамках проєкту Good Governance Fund «Регіональне Відновлення», який фінансується UK International Development від уряду Великої Британії. Імплементатори проєкту — Abt Global та KPMG в Україні. Робота над документом триватиме до кінця вересня 2024 року. Стратегія розвитку територіальної громади - документ стратегічного планування державної регіональної політики, що визначає стратегічні, оперативні цілі та завдання для сталого розвитку територіальної громади, розробляється на період реалізації Державної стратегії регіонального розвитку та відповідної регіональної стратегії розвитку. На етапі обговорення даного стратегічного документа будуть визначатися сильні та слабкі сторони, перспективи та ризики розвитку громади, окреслюватимуться сценарії та стратегічне бачення розвитку, визначатимуться пріоритетні стратегічні цілі та проєкти. Тож, якщо Ви зацікавлені в допомозі та маєте пропозиції щодо розвитку нашої громади, то запрошуємо Вас долучатися: - до участі в засіданнях робочої групи з розробки стратегії; - до обговорення в доступний та зручний для Вас спосіб (див. контакти для звернення нижче). Для отримання додаткової інформації щодо роботи над документом прохання звертатись за вказаною нижче електронною адресою. Також ми закликаємо Вас взяти участь в опитуванні, яке допоможе визначити найважливіші напрями розвитку нашої громади. Опитування є анонімним і його результати будуть використані лише в узагальненому вигляді. Це займе 10-15 хвилин Вашого часу, але Ваші відповіді стануть важливим внеском у формування нашої Стратегії розвитку. Мешканці громади, будь ласка, заповніть анкету за цим посиланням: https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=uyT_3okgAESMjvceaAN4sviME7eJTQZBsUAokp5y8RZUMjZVNlo1MjBaSTFMUlVROUNMNlYxRUFURi4u&fbclid=IwY2xjawEQuqlleHRuA2FlbQIxMAABHSp9CH3cyFVaSwdc2-9a2j4HqDvMWb69ZMaNHOWMzm22zWHra9yo2Xpj_w_aem_m5295M4lENlwpk-whWCG6w Представники бізнесу в громаді, заповніть, будь ласка, анкету за цим посиланням: https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=uyT_3okgAESMjvceaAN4sviME7eJTQZBsUAokp5y8RZUOU9GQzVEWVFVQjk3QkhNOUZKTThNQlU4Vi4u&fbclid=IwY2xjawEQut1leHRuA2FlbQIxMAABHVBQczUNnxJ2UMRR6UolqBNUlSHnXdcKsyRqMaigBXPV84a5_1ZKc2oMgw_aem_1qSXfmQ9pN01IMlW3ectWw Прохання заповнити анкети до 16 серпня 2024 року! Долучайтеся до розвитку громади! Електрона адреса для отримання додаткової інформації: bdanyliuk@kpmg.ua16:29 26.07.2024
16:25 26.07.2024
49 СЕСІЯ 8 СКЛИКАННЯ ДЕПУТАТІВ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
12:01 24.07.2024
МОНІТОРИНГ ЯКОСТІ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
08:15 24.07.2024
ЗВІЛЬНИМО УКРАЇНУ ВІД ОКУПАНТІВ РАЗОМ!
14:26 22.07.2024