ДУБОВ’ЯЗІВСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА

БІЛИК ЛЕОНІД ІВАНОВИЧ

Народився 8 листопада 1971 року в с. Чернеча Слобода Буринського району Сумської області, де проживає і нині.

З 1978 по 1987 рік навчався в місцевій школі.

Протягом 1987-1991 років отримував освіту в Путивльському педагогічному коледжі.

З 1991 по 1993 рік проходив службу у Збройних Силах.

Після завершення військової служби з 1993 по 2000 рік працював вчителем початкових класів Чернечослобідської загальноосвітньої школи Буринського району Сумської області.

Працюючи, продовжував навчання у Глухівському педагогічному інституті протягом 1994 – 1998 років.

З 2000 до 2010 року працював на посаді директора Чернечослобідської загальноосвітньої школи Буринського району Сумської області.

У 2009 році завершив навчання у Сумському інституті післядипломної освіти за спеціальністю «Адміністративний менеджмент».

З 2005 по 2018 рік – депутат Буринської районної ради.

Протягом 2010 – 2018 років обіймав посаду заступника голови Буринської районної ради Сумської області.

З 2018 року по 2020 рік – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Дубов’язівської селищної ради Конотопського району Сумської області.

З грудня 2020 року – Дубов’язівський селищний голова.

Одружений, має сина та доньку.