ГОЛОВА КОНОТОПСЬКОЇ РДА ОЛЕКСАНДР БЕЗКОРОВАЙНИЙ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У ДУБОВ’ЯЗІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ

Дата: 26.05.2021 15:54

25 травня у Дубов’язівській селищній раді відбувся особистий прийом громадян головою Конотопської районної державної адміністрації Олександром БЕЗКОРОВАЙНИМ. Очільник району разом із Дубов’язівським селищним головою Леонідом БІЛИКОМ, заступником селищного голови Наталією ГАРЯЧОЮ та старостою Сергієм ТРИГУБОМ зустрівся з жителями Чернечослобідського старостинського округу №9 та дав змістовні відповіді на питання, які найбільше хвилювали людей, зокрема, що стосувалися змін у порядку виплати пенсій з вересня цього року, соціальних виплат та земельних питань. Також керівник адміністрації відвідав народний музей історії села Чернеча Слобода і залишився дуже задоволений тим, як дбають у населеному пункті про збереження своєї культурно-історичної спадщини та мистецьких традицій.
       Провів прийом громадян голова Конотопської РДА і у головному офісі селищної ради в с. Сім’янівка, де всі бажаючі могли з ним поспілкуватися та обговорити поставлені запитання.