РЕЗЕРВІСТИ ПОВЕРНУЛИСЯ ДОДОМУ ПІСЛЯ ДВОТИЖНЕВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗБОРІВ БАТАЛЬЙОНУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ

Дата: 26.05.2021 16:58

Сьогодні урочисто завершились навчальні збори резервістів, що спрямовані на підвищення рівня майстерності особового складу батальйону територіальної оборони, які тривали з 12 по 26 травня 2021 року і з нагоди цієї події привітати військовослужбовців прибули голова Конотопської районної державної адміністрації Олександр БЕЗКОРОВАЙНИЙ, Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК, голова Новослобідської громади Ольга ГАРКАВЕНКО, заступник Попівського сільського голови Тетяна ШЕРУДИЛО та заступник голови Бочечківської громади Олександр КИРІЙ.

Очільник Дубов’язівської територіальної громади вручив хлопцям, які проходили навчання, грамоти селищної ради за сумлінне виконання поставлених обов’язків та подякував за незламну волю духу, високе почуття громадянської відповідальності у часи, коли наша держава особливо його потребує.