НЕХАЙ ЗРОБЛЕНЕ ДОБРО ВЕРТАЄТЬСЯ СТОРИЦЕЮ!

Дата: 31.05.2021 08:15

Нещодавно на території Гружчанського та Землянського старостинських округів проводився благодійний захід на підтримку сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Його організацію взяли на себе начальник служби у справах дітей Людмила ГАМАН, фахівець із соціальної роботи Таїсія ЛИФАР, старости Лілія ГРАДУН та Неоніла МОЗГОВА.
      В рамках даного заходу сім’ї Бурковської Ольги, Убасєвої Олени та Лісунової Анни вищезгаданих старостинських округів отримали меблі, що були у вжитку, але залишились в хорошому стані, від жительки смт. Дубов’язівка, яка вирішила передати їх безоплатно на благо іншим. Допомогу з перевезенням надав депутат селищної ради Денис КУЛЕШОВ.
    Сердечна подяка Всім, хто не залишився байдужим і долучився до доброї, благородної справи. Міцних Вам сил і відмінного здоров’я, незмінного щастя в житті і прекрасного настрою душі.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису