ВІТАННЯ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЛЕОНІДА БІЛИКА З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2021 10:18

Дитинство – це чудова пора сподівань та здійснення мрій.
     У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей.
   Вітаючи зі святом, зичу вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров’я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул.
   Але не забувайте, що ви – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України.
   Водночас це свято і дорослих – усіх тих, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ.  Усміхнені личка, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рук – це те, задля чого ми живемо. Робити усе можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним – всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість – святий обов’язок кожного з нас.
   Тож від імені виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради, депутатського корпусу та від себе особисто бажаю вам, дорогі діти, вашим батькам, дідусям та бабусям міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку.
      Нехай здійсняться всі ваші мрії та задуми!