ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 01.06.2021 13:29

Діти — наше майбутнє. Піклування про підростаюче покоління — основне завдання держави і органів місцевого самоврядування зокрема.
  З метою забезпечення права дітей на щасливе дитинство, повернення уваги до проблеми здійснення дитячих мрій у закладах освіти Дубов’язівської селищної ради 1 червня відбулися святкові заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей за участі Дубов’язівського селищного голови Леоніда БІЛИКА і заступника селищного голови Олени БОХАН.
    Із найщирішими привітаннями керівники громади звернулися до учнів та вихованців, побажали їм світлого майбутнього і втілення заповітних мрій.
  Діти із задоволенням брали участь у цікавих квестах, флешмобах, працювали за локаціями.
 Цікава пізнавальна програма дозволила юному поколінню насолодитися першим літнім днем і вкотре відчути підтримку дорослих.