ВІТАННЯ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЛЕОНІДА БІЛИКА З НАГОДИ ДНЯ ЖУРНАЛІСТА

Дата: 07.06.2021 11:37

Шановні працівники засобів масової інформації!

Від імені виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради, депутатського корпусу та від себе особисто щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем журналіста.

В усі часи Ви йшли в авангарді найважливіших суспільно – політичних подій, були надійними посередниками між тими, хто ухвалює рішення, і тими, кого вони стосуються. Ваше слово – вагоме. Ваша думка – авторитетна.

У цей святковий день бажаю всім працівникам засобів масової інформації вдосконалення і зростання у професії, невичерпної енергії, та геніальних творчих ідей. Ніколи не втрачайте критичного погляду та об’єктивності.

Нехай поповнюється чисельність вдячної Вам аудиторії, розширюється коло друзів, а нові проекти приносять задоволення та бажання творити, підкорюючи нові вершини на ниві журналістики.
    Міцного здоров’я, творчих успіхів та професійного довголіття.