ДО УВАГИ БОРЖНИКІВ!

Дата: 23.06.2021 13:57

За інформацією Головного управління ДПС у Сумській області станом на 01.06.2021 року на території Дубов’язівської селищної ради обліковується податковий борг до місцевого бюджету на загальну суму 239 825 гривень. Звертаємо термінову увагу платників податків на необхідність погашення податкового боргу у найкоротший період. У разі непогашення чи накопичення боргу, посадовими особами Головного управління ДПС у Сумській області будуть вжиті заходи щодо примусового стягнення боргу, відкритих боржниками в банківських установах, направлення звернень щодо заборони виїзду за кордон.
   За детальною інформацією, а також з питань погашення заборгованості звертатись до ЦОК Конотопської ДПІ Головного управління ДПС у Сумській області за адресою: м. Конотоп, просп. Миру, 2.