ПРИВІТАННЯ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЛЕОНІДА БІЛИКА З ДНЕМ МОЛОДІ

Дата: 27.06.2021 12:02

Шановна молодь Дубов’язівської територіальної громади!

Від імені виконавчого комітету селищної ради, депутатського корпусу та від себе особисто від щирого серця вітаю Вас зі святом!
    Молодість — це світанок життя, це романтика, радість, свiтлi мрії про майбутнє, енергія і впевненість у власних силах, цілеспрямованість і наполегливість, найпрекрасніший період у житті кожної людини. Вона розкриває все багатство людської душі, дає наснагу і віру в те, що життя можна змінити – не лише для себе, а й для інших.
   Бажаю Вам бути неупередженими, креативними, незалежними і вірити у власні сили, оскільки саме ці характеристики є складовими успіху молодої людини. Зичу невичерпної eнepгiї, творчого натхнення, молодечого неспокою, щирого кохання. Нехай не згасне вiра у добру долю України, майбутнє якої у ваших руках! Хай у Ваших родинах завжди панують здоров’я, злагода i достаток!