ДУБОВ’ЯЗІВСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ВЗЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКОВИХ ЗАХОДАХ, ПРИСВЯЧЕНИХ 362-ІЙ РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ УКРАЇНСЬКОГО ВІЙСЬКА У КОНОТОПСЬКІЙ БИТВІ

Дата: 12.07.2021 09:41

10 та 11 липня очільник Дубов’язівської територіальної громади Леонід БІЛИК взяв участь в урочистостях, які проходили на території с. Шаповалівка Попівської сільської ради та м. Конотоп, приурочені до 362-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві 1659 року. Це героїчна сторінка минулого української історії, яка навіть крізь віки доводить, що лише єдністю та згуртованістю можна здолати будь-якого ворога, чобіт якого смів ступити на рідну землю.

Дубов’язівський селищний голова долучився до вшанування пам’яті загиблих лицарів козацтва та покладання квітів у с. Шаповалівка і взяв участь у мітингу з нагоди 362-ї річниці перемоги війська українського у Конотопській битві, що пройшов біля пам’ятного знаку (каменю) на честь героїчної оборони Конотопської фортеці, що у м. Конотоп.