ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2021 РОКУ ПІДВОДИЛИ НА ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 19.07.2021 12:28

16 липня відбулося засідання виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради, де було розглянуто ряд важливих питань, зокрема, заслухано звіти про виконання бюджету та програми соціально-економічного розвитку за перше півріччя 2021 року, підведено підсумки завершення 2020 – 2021 навчального року та підготовку до нового 2021 – 2022 року. Також членами виконкому було підтримано план заходів з відзначення 30-ї річниці Дня Незалежності України на території Дубов’язівської селищної ради та низку рішень, що стосуються благоустрою, соціального захисту населення та захисту дітей, фінансової сфери і діяльності виконавчих органів.

Повний перелік рішень засідання виконавчого комітету буде додатково опубліковано на офіційному сайті селищної ради у розділі «Виконавчий комітет».