ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2021 РОКУ ПІДВОДИЛИ НА ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
16 липня відбулося засідання виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради, де було розглянуто ряд важливих питань, зокрема, заслухано звіти про виконання бюджету та програми соціально-економічного розвитку за перше півріччя 2021 року, підведено підсумки завершення 2020 – 2021 навчального року та підготовку до нового 2021 – 2022 року. Також членами виконкому було підтримано план заходів з відзначення 30-ї річниці Дня Незалежності України на території Дубов’язівської селищної ради та низку рішень, що стосуються благоустрою, соціального захисту населення та захисту дітей, фінансової сфери і діяльності виконавчих органів.
Повний перелік рішень засідання виконавчого комітету буде додатково опубліковано на офіційному сайті селищної ради у розділі «Виконавчий комітет».
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)