ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРАВ ДИТИНИ – ОДНЕ З ПЕРШОЧЕРГОВИХ ЗАВДАНЬ ВЛАДИ

Дата: 30.07.2021 08:44

29 липня відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради.

В ході роботи було розглянуто питання доцільності/недоцільністі позбавлення батьківських прав, надання дозволів на укладення договорів оренди земельних ділянок від імені малолітніх дітей, належного виконання батьками батьківських обов’язків, взяття на облік дітей,  які опинилися в складних життєвих обставинах.

Після розгляду заяв та документів, обговорення і вивчення обставин, членами комісії були прийняті рішення, спрямовані на захист прав та законних інтересів дітей.

Діяльність комісії з питань захисту прав дитини направлена на результативне вирішення проблеми виховання, всебічний розвиток та забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, реалізацію її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, а також - зростання та виховання в благополучному сімейному оточенні.