КЛЮЧОВІ ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ГРОМАДИ РОЗГЛЯДАЛИСЬ НА ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 30.07.2021 11:26

28 липня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради.

На порядок денний були винесені питання, зокрема, внесення змін до бюджету у зв’язку з наданням державної субвенції на послуги облаштування мережі Інтернет у населених пунктах громади; надання соціальних послуг – соціального супроводу безоплатно сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах, Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Дубов’язівської селищної ради та безоплатне надання соціальних послуг внутрішньо-переміщеним особам у відділенні адресної натуральної та грошової допомоги КУ «Центр надання соціальних послуг».

Також, були прийняті важливі рішення щодо надання соціальних послуг жителям територіальної громади та призначення компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.