ПРО АКТУАЛЬНЕ НА ЩОТИЖНЕВІЙ АПАРАТНІЙ НАРАДІ

Дата: 09.08.2021 10:41

В ході щотижневої апаратної наради при Дубов’язівському селищному голові Леоніду БІЛИКУ керівники структурних підрозділів доповідали про проведену роботу за минулий тиждень та окреслювали плани подальшої роботи з комплексним обговоренням кожного питання, яке стосувалося життєдіяльності громади.
   Так, обговорили найбільш проблемні питання в підготовці до святкування 30-річчя Дня Незалежності України на території селищної ради, благоустрою населених пунктів напередодні цієї важливої дати, підготовці закладів освіти до нового навчального року. Акцентували увагу на питаннях соціального захисту та обслуговування різних категорій населення і медичного спрямування.
    В ході роботи засідання очільником громади були надані відповідні доручення, а їх вирішення взято на його особистий контроль.