ВИВЧЕННЯ СТАНУ ПІДГОТОВКИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДО РОБОТИ – ВАЖЛИВИЙ ЕТАП ПЕРЕД СТАРТОМ НОВОГО 2021-2022 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Дата: 13.08.2021 15:15

На виконання доручення Голови Державної служби якості освіти України Руслана ГУРАКА в межах повноважень управління Державної служби якості освіти у Сумській області, відповідно до плану роботи управління Державної служби якості освіти у Сумській області на 2021 рік, затвердженого Головою Державної служби якості освіти України, згідно із Законом України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» 12 серпня 2021 року управлінням Державної служби якості освіти у Сумській області було здійснено вивчення стану підготовки Дубов’язівського НВК «СШ І – ІІІ ст. – ДНЗ», Курилівського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ», Салтиківського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ» до роботи у 2021-2022 навчальному році та створення у них безпечних умов для учасників освітнього процесу.

У підсумку зустрічі керівники закладів освіти Дубов’язівської селищної ради отримали вичерпні рекомендації щодо підготовки закладів до роботи у новому навчальному році, експлуатації приміщень, обладнання і технічних засобів та створення безпечного освітнього середовища.