НА ЩОТИЖНЕВІЙ АПАРАТНІЙ НАРАДІ ОКРЕСЛИЛИ ПЛАН РОБОТИ НА ПОТОЧНИЙ ТИЖДЕНЬ

Дата: 16.08.2021 09:27

На щотижневій апаратній нараді при Дубов’язівському селищному голові, яка традиційно проходить щопонеділка, окреслили план роботи на тиждень, що розпочався та проаналізували підсумки діяльності усіх структурних підрозділів та відділів за тиждень попередній.

Так, велику увагу приділили питанням підготовки до засідання виконавчого комітету, чергової сесії та підготовці до проведення заходів на території усіх населених пунктів Дубов’язівської селищної ради з нагоди відзначення 30-річчя Незалежності України.

В ході засідання також детально обговорили і ряд питань, що стосувалися благоустрою, освіти, фінансів та медицини. Очільник громади Леонід БІЛИК наголосив, що в умовах стрімкого зростання кількості хворих в Україні та безпосередньо в нашій області на коронавірусну хворобу Covid-19 та на його новий різновид – штам “Дельта”, вакцинація є і залишається єдиним шляхом стримування поширення хвороби та уникнення повторного введення локдауну, особливо напередодні початку нового навчального року.

Крім цього, селищним головою були надані відповідні доручення, а їх вирішення взято на його особистий контроль.