ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 19.08.2021 10:45

17 серпня відбулось засідання виконавчого комітету при Дубов’язівському селищному голові, в ході якого розглядалися та затверджувалися важливі для забезпечення життєдіяльності громади питання.
     Зокрема, були схвалені рішення, що стосувались внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Дубов’язівської територіальної громади на 2021 рік та бюджету, надання соціальних послуг – соціального супроводу безоплатно сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах Комунальною Установою «Центр надання соціальних послуг», постановку на квартирний облік та благоустрою.
     Повний перелік рішень засідання буде додатково опубліковано на офіційному сайті Дубов’язівської селищної ради у розділі «Виконавчий комітет».