ЗАВЕРШИЛАСЬ 11 СЕСІЯ 8 СКЛИКАННЯ ДЕПУТАТІВ СЕЛИЩНОЇ РАДИ: РЕЗУЛЬТАТИ ТА ПІДСУМКИ РОБОТИ

Дата: 19.08.2021 12:46

18 серпня завершила свою роботу 11 сесія 8 скликання депутатів селищної ради під головуванням очільника Дубов’язівської територіальної громади Леоніда БІЛИКА. На порядок денний було винесено 72 питання.
      Першими свою роботу розпочали постійні комісії, які на спільному засіданні розглянули та обговорили кожен з проєктів рішень, зокрема, такі, що стосувалися освіти, благоустрою, фінансових та земельних питань, культури тощо.
      В ході сесії депутати підтримали зміни до Програми соціально-економічного розвитку та бюджету Дубов’язівської селищної ради на 2021 рік, затвердили в новій редакції низку важливих програм з благоустрою, освіти та культури.
      Значна частина питань стосувалася розгляду звернень громадян із земельних питань, які депутатами були обговорені та прийняті відповідні рішення.
      Повний перелік рішень сесії, а також результати поіменного голосування, буде додатково опубліковано на офіційному сайті Дубов’язівської селищної ради у розділі «Діяльність».