ДУБОВ’ЯЗІВСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ЛЕОНІД БІЛИК НАГОРОДЖЕНИЙ ПОЧЕСНОЮ ВІДЗНАКОЮ «30 РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ»

Дата: 19.08.2021 14:56

19 серпня у приміщенні Конотопської районної ради пройшли урочистості, метою яких було нагородження медалями до 30-ї річниці Незалежності України кращих представників громад Конотопського району, зокрема, керівників сільських та селищних рад, духовенства, правоохоронних органів, громадських організацій, працівників освіти, культури, соціальної сфери та підприємництва.

Очільник Дубов’язівської територіальної громади Леонід БІЛИК, будучи серед почесних запрошених, отримав цю вагому відзнаку та посвідчення від голови Конотопської районної ради Віктора БИКА.

Ця нагорода надається громадянам за активну громадсько-політичну діяльність, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету.
     Загалом, захід пройшов у святковій та піднесено-патріотичній атмосфері, яку майстерно створили артисти з Кролевеччини – народний аматорський гурт “Мальви”.