ЗВЕРНЕННЯ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЛЕОНІДА БІЛИКА З НАГОДИ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Дата: 29.08.2021 11:00

Шановні жителі Дубов’язівської територіальної громади!

Сьогодні ми вшановуємо світлу пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за її незалежність, суверенітет та територіальну цілісність.

На жаль, за прагнення бути вільною європейською нацією багато наших співвітчизників віддали найцінніше – власне життя – заради захисту Батьківщини.       Своїм яскравим прикладом любові до рідної країни, незламності духу та сили волі вони показали, що ніколи український народ не стане на коліна перед агресором і ніколи не вдасться відібрати те, що століттями відвойовували наші діди і прадіди.

Наші українські Герої - приклад мужності та незламності. Вони власною кров'ю вписали свої імена в історію незалежності України. Саме такими для нас є наші земляки - БРИСЮК МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ, БАРАНЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ та ШЕРШАК СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ.

На жаль, від нас йдуть найкращі. І це - така несправедливість.

Молитвою, добрим словом, хвилиною мовчання згадаймо Героїв, які боролися і віддали життя за долю України і наше майбутнє.

Вічна пам'ять! Слава Героям! Слава Україні!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!