ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Дата: 31.08.2021 17:00

31 серпня під керівництвом заступника селищного голови Дубов’язівської селищної ради Олени БОХАН відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядку денному розглядалося 6 питань, які стосувалися надання громадянам дозволу органу опіки на вчинення правочину щодо нерухомого майна; щодо належного виконання батьками батьківських обов’язків; підготовки до нового навчального року дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах; затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, та дітей-сиріт.

У ході обговорення питань приймалися до уваги умови проживання дітей, потреби дітей, відносини в сім`ї, ставлення батьків до виконання їх батьківських обов`язків, забезпечення батьками належного догляду за дітьми.

Було заслухано фахівців із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг», представників закладів освіти.

За результатами засідання комісією прийнято виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.