ВІДБУЛАСЬ ТРАДИЦІЙНА ЩОМІСЯЧНА НАРАДА З ПИТАНЬ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ НА ТЕРИТОРІЇ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 01.09.2021 14:36

31 серпня відбулась щомісячна нарада директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Дубов’язівської селищної ради Алли ЯРОВОЇ із соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома.

Особливу увагу приділили питанню щодо підготовки роботи до осінньо-зимового періоду 2021-2022 рр. Були надані рекомендації щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення про зміни до законодавства та перелік соціальних послуг, які надаються установою.

У зв’язку з активним поширенням нової хвилі коронавірусної хвороби Covid-19 були надані рекомендації щодо вакцинації працівників відділення.

При підведенні підсумків роботи за попередній місяць було вирішено ряд важливих моментів, зокрема, обговорювались питання щодо формування звітності за серпень, а всім працівникам установи надані відповідні роз’яснення та рекомендації щодо подальшої роботи.