ВІДБУЛАСЬ РОБОЧА НАРАДА КЕРІВНИКІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ЗА УЧАСТІ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ ІГОРЯ МОЛОТКА

Дата: 07.09.2021 13:28

6 вересня керівники територіальних громад Конотопського району, серед яких був присутній Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК, долучилися до робочої наради Сумського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад за участю народного депутата України Ігоря МОЛОТКА, в ході якої обговорили цілу низку питань, що стосувалися ряду субвенцій, зокрема, освітньої, акцизного податку, розподілу коштів дорожнього фонду та механізм зарахування ПДФО.

Акцентування уваги та пошуки шляхів вирішення даних питань є одними з важливих напрямів соціально-економічного розвитку як кожної громади окремо, так і району загалом.