СВІЙ 90-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ВІДЗНАЧАЄ ЖИТЕЛЬ С. СІМ’ЯНІВКА

Дата: 08.09.2021 15:30

Літа, як швидкоплинна ріка, біжать собі непомітно, множаться прийдешніми днями, різними подіями. Що не рік — то нова сторінка книги життя. Щобільше сторінок — то більше досвіду, життєвої мудрості та, по-особливому, приємних щоденних планів і мрій. Ювілей великої дати – 90 років - прикрасив сторінки життя жителя с. Сім’янівка Григорія Архиповича ЛЕМЕШЕВА, який він відзначає саме сьогодні. Привітати ювіляра зі святом, висловити свою шану, повагу та вручити невеликий солодкий подарунок завітали Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Тетяна МАШАЙ та директор КЗ «Центр надання соціальних послуг» Алла ЯРОВА. Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та ще довгих років життя побажали почесні гості імениннику. Григорій Архипович трішки ніяково, але щиро радів гостям і дякував за увагу до нього та теплі слова привітань.