ВІДБУЛАСЬ ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА ПРИ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОМУ СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ

Дата: 13.09.2021 10:45

13 вересня відбулась щотижнева апаратна нарада при Дубов’язівському селищному голові керівників відділів та структурних підрозділів, в ході якої підвели підсумки роботи за минулий тиждень та окреслили подальші напрямки діяльності.

Зокрема, у своїй доповіді директор КНП «Дубов’язівська АЗП-СМ» Анатолій МАНЯК зазначив, що станом на сьогодні пункти вакцинації в межах селищної ради мають в достатній кількості вакцину для щеплення всіх вікових категорій людей.

Очільник громади Леонід БІЛИК вкотре наголосив на важливості вакцинації, особливо серед учасників освітнього процесу та працівників підприємств нашої громади задля уникнення впровадження жорстких карантинних обмежень.

Обговорили також підготовку до початку опалювального сезону 2021-2022 в начальних закладах та закладах культури.

Крім цього, на порядку денному розглядалися питання соціального захисту населення, захисту дітей, благоустрою та поточні робочі моменти.

Селищним головою були надані конкретні доручення та рекомендації відповідно до поставлених завдань.