ПРО АКТУАЛЬНЕ: ЗАВЕРШИЛА РОБОТУ 12 СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
17 вересня завершила свою роботу 12 сесія 8 скликання селищної ради. На порядок денний було винесено 77 питань.
Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі винесені проекти рішень попередньо були ретельно розглянуті і опрацьовані на спільному засіданні постійних комісій.
Так, обранці затвердили низку важливих змін до програм, зокрема, соціально-економічного розвитку селищної ради, фінансування заходів державного, обласного, місцевого значення на території селищної ради на період 2021-2024 років та забезпечення діяльності закладів культури і мистецтва на 2021 рік. Одноголосно депутати підтримали також ряд рішень, що стосувались діяльності закладів освіти, культури, Центру надання соціальних послуг селищної ради та земельних питань.
Повний перелік рішень сесії та результати поіменного голосування будуть додатково опубліковані на офіційному сайті селищної ради у розділі «Діяльність».
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)