В ХОДІ АПАРАТНОЇ НАРАДИ ОКРЕСЛИЛИ ПЛАНИ НА ПОТОЧНИЙ ТИЖДЕНЬ

Дата: 20.09.2021 13:03

В ході апаратної наради при Дубов’язівському селищному голові з керівниками відділів та виконавчих органів селищної ради були розглянуті важливі питання, зокрема, в першу чергу вакцинація населення та підготовка до опалювального сезону 2021-2022 рр.

Очільник громади Леонід БІЛИК наголосив на недопущенні зриву навчального процесу через повільні темпи вакцинування. В свою чергу начальник відділу освіти, молоді та спорту Юрій БІЛАН зазначив , що станом на сьогодні в усіх закладах освіти Дубов’язівської селищної ради педагогічні колективи провакциновані на 80 і більше відсотків, що є прийнятним для повноцінної роботи в умовах, коли відбудеться перехід до «жовтої» зони епідеміологічного рівня небезпеки, але недостатньо при переході до «червоної» зони, тому робота в цьому напрямі триває.

Також селищний голова надав ряд доручень керівникам підрозділів з приводу своєчасної підготовки до опалювального сезону на території громади та поточних питань, а всі етапи роботи знаходиться на його особистому контролі.