НА ТЕРИТОРІЇ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ РЕАЛІЗАЦІЯ СОЦІАЛЬНОГО ПРОЄКТУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ «АКТИВНІ ПАРКИ – ЛОКАЦІЇ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ».

Дата: 29.09.2021 12:09

Його головною метою є створення умов для занять спортом всіх верств населення, незалежно від часу та регіону проживання. Наповнення активних парків найпростіше, щоб кожен мешканець мав вільний доступ до зайнять спортом у будь-який час.

«Розвиток спортивної інфраструктури нашої громади не залишиться лише на словах, - зазначив Дубовязівський селищний голова Леонід БІЛИК, - на сьогодні в рамках президентської програми закладено спортивну локацію у смт. Дубовязівка, вже встановлено декілька типів спортивних знарядь, але процес ще триває. Додатково будуть розміщуватись інформаційні стенди та таблички з QR-кодами для можливості тренуватися за допомогою мультимедійних, голосових підказок. Робота в цьому напрямку триває і невдовзі не лише мешканці нашої громади, а й гості, матимуть змогу з користю та активно проводити своє дозвілля».