ШАНОВНІ БІБЛІОТЕКАРІ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 30.09.2021 15:28

Від імені Дубов’язівського селищного голови Леоніда БІЛИКА, виконавчого комітету селищної ради та депутатського корпусу прийміть найщиріші вітання з професійним святом духовності, мудрості і знань – Всеукраїнським днем бібліотек!

Ваша праця завжди користується заслуженою повагою і знаходить гідний відгук у серцях вдячних читачів!

Незважаючи на впровадження в життя нових комп’ютерних технологій, книга і сьогодні залишається найнадійнішим джерелом інформації. І як би не змінювався навколишній світ, професія бібліотекаря була і залишається затребуваною.

Вашими стараннями бібліотеки відкрили дорогу в світ знань, науки і мудрості величезній кількості людей!

Зичимо Вам, дорогі бібліотекарі, міцного здоров’я, особистого щастя, творчого натхнення, регулярного та повноцінного наповнення книжкових фондів, добра, миру та благополуччя, відчуття справжнього задоволення від своєї роботи та нових успіхів на ниві просвітницького служіння людям!