ДОРОГІ НАШІ ВЕТЕРАНИ, ПРЕДСТАВНИКИ СТАРШОГО ПОКОЛІННЯ!

Дата: 01.10.2021 09:53

Другий місяць осені починається з особливої дати, адже сьогодні у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день – дає можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими й милосердними до найповажнішої частини суспільства.

Про великий життєвий шлях кожного з Вас, дорогі старшини нашої громади, можна писати книжки. Ви пронесли крізь своє життя невмирущі людські цінності, вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили нас долати труднощі та бути достойними громадянами своєї держави.

Наше завдання сьогодні — зробити все можливе, щоб забезпечити Вам належний рівень життя.

Від імені виконавчого комітету слищної ради, депутатського корпусу та від себе особисто бажаю Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, радості, душевного спокою та мирного неба над головою!

З повагою,

Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК