ВІДБУЛАСЬ ЩОТИЖНЕВА РАНКОВА АПАРАТНА НАРАДА

Дата: 11.10.2021 15:21

На щотижневій ранковій апаратній нараді керівників відділів та структурних підрозділів виконавчих органів вже традиційно окреслювали напрямки роботи на поточний тиждень. Так, заслухали звіт директора КНП "Дубов'язівська АЗП-СМ" Анатолія МАНЯКА щодо ситуації із захворюваністю серед населення громади. Селищний голова Леонід БІЛИК звернув увагу на те, що вже за декілька днів Сумщина готується потрапити в "червону" зону епідеміологічної небезпеки, а це означає суворі обмеження для невакцинованих осіб у всіх сферах діяльності, тому вкотре наголосив на необхідності вакцинації.

Також в ході наради були вирішені завершальні питання перед початком опалювального сезону у всіх закладах освіти, культури та соціального призначення.

Низка доручень та рекомендацій по виконанню стосувалися питань поточного характеру.