ДОРОГІ ЗАХИСНИКИ ТА ЗАХИСНИЦІ УКРАЇНИ! ШАНОВНА ГРОМАДО!

Дата: 13.10.2021 21:20

Прийміть від імені виконавчого комітету селищної ради, депутатського корпусу та від мене особисто щиросердні привітання з визначними святами нашої країни - Днем захисника та захисниці України та Днем Українського козацтва.

Не випадково ці дати відзначаються в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці, адже історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Богородиця боронила наш народ, наше козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом. Наші козаки вважали Її своєю заступницею і покровителькою.

Це свято -  символ нерозривного зв’язку всіх поколінь захисників України, як пам’ять про тих, хто в різний час захищав нашу землю від ворога і охороняє її зараз, коли на східних територіях України йде боротьба за її незалежність і суверенітет.

Боронили та боронять Батьківщину в зоні проведення ООС і мешканці нашої громади. Вони не хизуються ні своїми званнями, ні нагородами, але ми знаємо, що вони варті всіх слів вдячності, всієї шани і поваги від нас.

Прийміть же найкращі побажання  міцного здоров’я, незгасимої енергії, завзяття і сил! Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. Низький уклін всім, хто захищав і продовжує захищати суверенітет нашої Держави.
       Схиляємо голови у жалобі за тими, хто віддав своє життя за Україну.

І нехай свята Богородиця своїми молитвами покриває нас від зла і завжди розстилає Свій Покров над кожним з нас.

Слава Україні!