ГУБЕРНАТОР СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ З РОБОЧОЮ ПОЇЗДКОЮ ВІДВІДАВ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКУ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ГРОМАДУ

Дата: 22.10.2021 17:00

Сьогодні в рамках робочої поїздки Дубов’язівську територіальну громаду відвідали голова Сумської обласної державної адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ та його заступник Олег КЛИМЕНЧУКОВ.

Разом із Дубов’язівським селищним головою Леонідом БІЛИКОМ та Попівським сільським головою Анатолієм БОЯРЧУКОМ очільник області оглянув повністю відремонтовану дорогу загального користування місцевого значення О 190503 Сім’янівка – Дубов’язівка – Курилівка – Сулими протяжністю 3 км. 540 м., який виконувався на замовлення ДП «Дороги Сумщини» в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Дмитро Олексійович відзначив якість покриття та організовану роботу підрядної організації, яка виконала даний ремонт у визначений термін без відхилень графіку.

В свою чергу, Леонід БІЛИК подякував губернатору області за сприяння та підтримку у реалізації зазначеного проєкту, яку тепер мають змогу оцінити як жителі навколишніх населених пунктів, так і гості громади.