ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ! ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

Дата: 28.10.2021 08:43

Сьогодні ми вшановуємо великий подвиг визволителів української землі, висловлюємо найщиріші слова подяки людям, які вибороли право на життя і свободу нашого народу, врятували від нацизму народи європейського континенту.

Ми низько вклоняємося Вам, наші ветерани, за мир і свободу, за те, що не дали розтоптати і поставити на коліна нашу державу. Кожен з Вас – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму. Величезна подяка всім, хто витримав на своїх плечах весь тягар тих часів, а потім відбудував і підняв зі згарищ українські міста та села. Ми пишаємося Вами – своїми істинними героями. Низький уклін Вам! І вічна пам'ять загиблим!

На жаль, зараз ми зіткнулися з новою трагічною реальністю. Вже тривалий час українцям доводиться зброєю захищати свою країну, протистояти агресору, який цинічно зважився на насильницьку перекроювання кордонів.

Ми шануємо і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожного дня..

Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.

Від імені виконавчого комітету селищної ради, депутатського корпусу та від себе особисто бажаю усім Вам здоров'я, довгих років життя, оптимізму і витримки, мирного неба над головою.

Вічна слава воїнам, що полягли в боях за свободу і незалежність нашої держави!

Слава Україні!

З повагою,