ПРЕДСТОЯТЕЛЮ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ МИТРОПОЛИТУ ЕПІФАНІЮ ДОВІРЯЄ 44,3% ГРОМАДЯН

Дата: 29.10.2021 10:38

Це найвищий показник довіри серед усіх очільників українських церков,  про це свідчать дані опитування Центру Разумкова, що були оприлюднені 25 жовтня.

Високий рівень довіри до митрополита Епіфанія спостерігається в усіх регіонах України (найбільше на Заході – 68,3%, найменше на Сході – 25%).

ПЦУ продовжує утримувати одну з перших позицій за рівнем довіри серед суспільних і політичних інститутів – поряд із волонтерськими організаціями і Збройними силами.

Серед предстоятелів трьох найбільших конфесій України найбільше респондентів позитивно ставляться до Блаженнійшого Митрополита Епіфанія: позитивно – 45% українців, нейтрально – 38%, негативно – 6%. При цьому у порівнянні з червнем 2020 року стало більше тих, хто ставиться позитивно, – показник зріс з 34% у червні 2020 року до 45% у червні 2021.