ШАНОВНІ ВОДІЇ, ПРАЦІВНИКИ ДОРОЖНЬОГО ГОСПОДАРСТВА, ВЕТЕРАНИ ГАЛУЗІ!

Дата: 31.10.2021 08:56

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята, яке об’єднує між собою професіоналів, автолюбителів та усіх, хто вдень і вночі працює на автобусах, легковому та вантажному транспорті – Дня автомобіліста і дорожника!

Ви сидите за кермом різних авто, але усі Ви – на одній дорозі. Від Вашої майстерності та якості роботи інженерно-технічних працівників, співробітників автотранспортних і дорожньо-ремонтних організацій, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасність здійснення перевезень та безпека пасажирів.

Своєю невтомною працею ви робите вагомий внесок у розвиток України та нашої громади. Ваша робота має виняткове значення!

Від імені виконавчого комітету селищної ради, депутатського корпусу та від себе особисто бажаю всім автомобілістам і дорожникам, а також всім, чиє життя пов’язане з дорогою, добробуту, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи!

Нехай дорога буде легкою, «залізний кінь» – міцним, а вдома завжди чекають рідні та близькі! Нехай усі ваші дороги ведуть до успіху!

Зі святом!

З повагою,