ЯКА ІНФОРМАЦІЯ ЗАШИФРОВАНА QR-КОДОМ У ФІСКАЛЬНОМУ ЧЕКУ

Дата: 02.11.2021 12:51

У Головному управлінні ДПС у Сумській області нагадують, що відповідно до  п. 2  ст. 3  Закону  України  від  06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та п. 2 розділу II Положення про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів (далі – Положення № 13), фіскальний касовий чек на товари (послуги) має містити ряд реквізитів, зокрема, QR-код.

Фіскальний чек з QR-кодом містить в собі наступну обов’язкову інформацію:  код автентифікації повідомлення (МАС) цього чеку;  дату та час здійснення розрахункових операцій;  фіскальний номер касового чека/фіскальний номер електронного касового чека в межах зміни;  суму розрахункової операції;  фіскальний номер РРО/ПРРО, на якому він сформований.

Слід зазначити, що згідно з приміткою 8 до форми № ФКЧ-1 «Фіскальний касовий чек на товари (послуги)», наведеній у додатку 1 до Положення № 13, QR-код зазначається у разі наявності.