ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ!

Дата: 05.11.2021 13:38

У першу неділю листопада ми відзначаємо свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Важко переоцінити роль щоденної кропіткої роботи, яку виконують щиросердні і багаті душею люди, покликані проявити увагу, розділити чужий біль, допомогти, розрадити, підтримати в скрутний час та доповнити життя радісними хвилинами.

Не маю сумніву, дорогі працівники соціальної сфери, що властивий Вам моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам соціально незахищених верств населення нашої громади.

Тож від імені виконавчого комітету Дубов'язівської селищної ради, депутатського корпусу та від мене особисто прийміть найщиріші привітання з професійним святом. Нехай кожний Ваш день буде наповнений щирими посмішками та словами подяки, а кожна добра справа повертається сторицею. Зі святом!

З повагою,

Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК