ОКРЕСЛЮВАЛИ НАПРЯМКИ РОБОТИ НА ЩОТИЖНЕВІЙ АПАРАТНІЙ НАРАДІ

Дата: 15.11.2021 11:13

В ході щотижневої апаратної наради керівників відділів та структурних підрозділів виконавчих органів підведено підсумки діяльності за попередній тиждень.

Так, заступник селищного голови Олена БОХАН, аналізуючи роботу пунктів вакцинації, наголосила на безумовному дотриманні режиму роботи, особливо у вихідні дні, щоб кожен міг безперешкодно отримати щеплення від Covid-19.

Крім цього, враховуючи досить напружену епідеміологічну ситуацію в Конотопському районі, очільник громади Леонід БІЛИК доручив відділу освіти щоденно здійснювати моніторинг захворюваності серед учнів, вчителів та контролювати організацію дистанційного навчання у закладах освіти і роботи дошкільних навчальних закладів в умовах «червоної» зони.

Також закцентовано увагу відділу соціального захисту виконавчого комітету селищної ради, служби у справах дітей та КУ «Центр надання соціальних послуг» на належній підготовці та проведення заходів до Міжнародного дня людей з особливими потребами.

Окремі доручення селищного голови стосувалися вчасної підготовки рішень до чергового засідання виконавчого комітету.