СУМЛІННІСТЬ ВИКОНАННЯ БАТЬКІВСЬКИХ ОБОВ'ЯЗКІВ НА КОНТРОЛІ ВЛАДИ: ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 18.11.2021 18:45

Сьогодні під головуванням заступника селищного голови Олени БОХАН відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини Дубов’язівської селищної ради, в ході якого було розглянуто ряд питань поточного характеру, зокрема щодо стану виконання батьківських обов’язків сімей, що перебувають на обліку.

Керуючись основними завданнями своєї діяльності, а саме сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, після активного обговорення і внесення пропозицій, комісія прийняла виважені рішення, відповідно до чинного законодавства України.