У СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГАХ ПРОЙШЛИ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Дата: 19.11.2021 15:34

На території Землянського, Шпотівського та Чернечослобідського старостинських округів відбулись заходи до Дня Гідності та Свободи, який наша держава відзначатиме 21 листопада, за участю Дубов’язівського селищного голови Леоніда БІЛИКА, старост та працівників старостинських округів.

У с. Шпотівка очільник громади разом із старостою Анатолієм БОРИСЕНКОМ взяв участь у покладанні квітів до пам’ятного знаку братам Тимошенкам, які залишили по собі вагомий внесок у світовій науці, культурі та зробили визначний вклад до боротьби за державність України у буремні 1917-1921 роки.

У с. Чернеча Слобода внашували пам’ять загиблих воїнів-героїв БАРАНЕНКА Олександра та ШЕРШАКА Сергія, які віддали свої життя в зоні проведення бойових дій на Сході за територіальну цілісність і незалежність України.

У с. Землянка поклали квіти до пам’ятника воїнам, які загинули в зоні проведення АТО, боронячи Батьківщину від ворога.

Вічна пам’ять полеглим захисникам!

Честь і слава живим героям!