НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПЕРЕВІРИЛИ НА ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ НОРМ

Дата: 26.11.2021 14:32

25 листопада з метою перевірки дотримання карантинних вимог «червоної зони» щодо організації освітнього процесу, заступником селищного голови Оленою БОХАН, начальником відділу освіти, молоді та спорту Юрієм БІЛАНОМ та фахівцем Конотопського відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Конотопського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Оленою ПОЛЯЧЕНКО проведено виїздну перевірку закладів загальної середньої освіти Дубов’язівської селищної ради.

Керівникам закладів освіти рекомендовано сумлінніше дотримуватися умов карантину та санітарних норм.